Regulamin

Zamówienie towaru lub usługi
Jeśli Państwa dane zostały podane w związku z zamówieniem towaru lub usługi, przetwarzamy je wówczas w celu zawarcia i realizacji umowy, którą są Państwo zainteresowani. Podstawą prawną przetwarzania jest wtedy art. 6 ust. 1 lit b RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ), tj. niezbędność przetwarzania danych do wykonania umowy lub  niezbędność ich przetwarzania do podjęcia na Państwa żądanie działań przed zawarciem umowy dane przetwarzamy.

Rozmowa telefoniczna
W przypadku rozmowy telefonicznej prosimy o podanie danych osobowych, tylko wówczas gdy jest to niezbędne do załatwienia sprawy z jaką Państwo do nas dzwonią i tylko w takim celu je przetwarzamy. Podstawą prawną przetwarzania jest wówczas nasz prawnie uzasadniony cel jako administratora polegający na potrzebie rozwiązywania spraw związanych z prowadzoną przez nas działalnością gospodarczą.

Zgoda
W niektórych przypadkach, jeżeli prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, przetwarzamy Pani/ Pana dane na postawie zgody i jedynie w celu, który określamy prosząc o wyrażenia przez Państwa zgody. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwi nam osiągnięcie celu przetwarzania, czyli np. kontaktu z Państwem lub zawarcia umowy. W przypadku gdy celem przetwarzania danych jest realizacja umowy, podanie niezbędnych danych jest konieczne w celu zawarcia umowy.

Okres przechowywania danych osobowych
W przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody na przetwarzanie danych, będziemy je przetwarzać do czasu cofnięcia zgody. Jeżeli Państwa dane przetwarzamy w celu wykonania umowy, będą one przetwarzane do momentu przedawnienia roszczeń związanych z wykonaniem umowy, w przypadku gdy przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia na Państwa żądanie działań przed zawarciem umowy dane przetwarzamy w tym celu do zawarcia umowy lub do momentu, w którym okaże się, że do zawarcia umowy nie dojdzie. Podane przez Państwa dane, które przetwarzamy w celu kontaktu z Państwem przetwarzane będą dopóki istnieć będzie potrzeba kontaktu, jak również w celu archiwizacji korespondencji do czasu istnienia tej potrzeby po naszej stronie, nie dłużej niż 5 lat. lub też do czasu uwzględnienia wniesionego przez Państwa sprzeciwu.

Procedura składania i realizacji zamówień:

1. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt, który spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli masz pytanie dotyczące zakupu roślin zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Służymy pomocą oraz profesjonalnym doradztwem!

2. Jeżeli dokonałeś wyboru prosimy o złożenie zamówienia poprzez dostępny na naszej stronie adres e-mail: kontakt@exoticpalms.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu : +48782052099

3. Omówmy szczegóły odbioru rośliny lub transport.

Po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z transportem oraz terminu realizacji zamówienia prosimy o podanie nam adresu dostawy.

4. Ostatni krok – Metody płatności – Wpłać ustaloną cenę za produkt oraz transport na konto bankowe.

5. Odbiór – Po odbiorze osobistym lub kurierskim możesz już cieszyć się produktem naszej firmy. 

Uwaga!

Ze względu na specyfikę towaru jakim są żywe rośliny – nie udziela się na nie gwarancji jak również nie podlegają zwrotowi.

Exotic palms jako sprzedający żywy towar nie ma możliwości weryfikacji poprawności opieki kupujących nad roślinami.